Незвичайна гра

В понеділок 14 листопада 2016 року господарі навчально-тренувальної бази ФК «Дніпро» приймали у себе команду непрофесійних футболістів. В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху на полі зустрілися команди ФК «Дніпро» та співробітників Головного управління Національної Поліції в Дніпропетровській області, а глядацькі трибуни заповнили діти. Вболівальниками стали і наші учні 8а класу.

Перед початком гри  з агітаційно-профілактичною програмою  виступили учасники школи безпеки - юні інспектори дорожнього руху середньої школи №39.

Після закінчення матчу восьмикласники мали можливість познайомитися із навчально-тренувальною базою ФК «Дніпро» та спробували справжньої польової  каші, яку тут же приготували поліцейські.