Клуб молодого лідера

30 березня 2017р. в Днепр ОГА учні гімназійного  самоврядування  Анікєєв Ігор  та  Полонський Владислав (10б) взяли участь у засіданні клубу лідерів.

На засіданні клубу були присутні 350 старшокласника Дніпропетровської області.

Тема поставлена на розгляд учнівської молоді була дуже актуальною:  Як почати бізнес в 15 років і заробити перші гроші?

Відповіді на  питання: «Можна почати бізнес в 15 років?», «Працювати на когось або відразу заснувати власну справу?»,

«Як заробити перші гроші, не виходячи з дому?»  старшокласники області дізнавалися від молодого успішного бізнесмена,  власника  50 інтернет-проектів, засновника студії  web Studio iFish Юрія Бошникова.

Зустріч  вийшла легкою та невимушеною. старшокласники задавали багато питань і отримували на них практичні поради.