Dnipro Open 2017

З 24 по 26 лютого 2017 року на базі нашого навчального закладу пройшов Д'евятий всеукраїнський дебатний турнір для школярів Dnipro Open 2017 Debate Tournament.

Відкриття турніру Dnipro Open відбулося 24 лютого 2017 року у приміщенні культурного центру «Менора». В перший день турніру на базі Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» і музею «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» пройшли екскурсії для учасників по музею Голокосту. Перші майстерні провели співробітники Інституту «Ткума»: Єгор Врадій і Денис Шаталов співробітники Музею, кандидати історичних наук.

За час турніру було проведено 20 майстерень для учасників, серед них п'ять англомовних, п'ять відбіркових раундів, полуфінали та три фінали! У заході брало участь 32 команди з різних міст України.

Дебатний турнір відвідав представник програми Fulbright Program  Cynthia Sularz із Нью-Джерсі (США).

Загальна тема турніру 2017 була: «Демократія, права людини та багатокультурність. Історія та сучасність. Моральний вибір у період Голокосту». Участь школярів у заході дала можливість познайомитися з базовими поняттями демократії, зрозуміти, що таке толерантність та знаходити кроки до порозуміння у сучасному світі.

Теми відкритого дебатного турніру для школярів DNIPRO OPEN 2017

Старша ліга – 9-11 класи:

Україномовний трек:

1. Формат Карла Поппера з полісі кейсом: «Наш проект зможе вирішити соціальну проблему міста Дніпра».

2. Всесвітній формат шкільних дебатів: «Спостерігачів (bystanders) можна вважати співучасниками Голокосту».

Англомовний трек:

1. Всесвітній формат шкільних дебатів:

«Andriy Sheptytsky must be recognized as Righteous Among the Nations».

«Андрій Шептицький має бути визнаний Праведником народів світу».

2. Всесвітній формат шкільних дебатів:

«Creating hubs promotes investment attractiveness of the city».

«Створення хабів сприяє інвестиційній привабливості міста».

Молодша ліга – 6-9 класи:

Україномовний трек:

1. Формат Карла Поппера: «Андрій Шептицький має бути визнаний Праведником народів світу».

2. Формат Карла Поппера: «Діти з особливими потребами мають навчатися в загальноосвітній школі».

Нашу гімназію рпредставляли 3 команди: "Бджілки", "Альянс", "Keep calm! It's debate zone". Учні 9а класу Якубовська Анастасія та Шатохін Максим увійшли у 10 топ спікерів турніру.

Кожного року до суддівської команди турніру Dnipro Open доєднується хтось із викладачів нашої гімназії. У 2017 році - це молодий вчитель математики та інформатики Ревенко Володимир Анатолійович.

Дебатні турніри для школярів Dnipro Open спрямовані на розвиток інтелектуальних здібностей та виховання активних громадян. Дебатні технології розвивають критичне мислення, формують навички переконливої аргументації, публічних виступів, розвивають усне та письмове мовлення, сприяють ефективному спілкуванню.

Переглядів: 104 | Додав: loraking