«День-2016»

10 лютого 2017року  на церемонію відкриття XVIII Міжнародної фотовиставки «День-2016» до Музею українського живопису було запрошено багато городян — серед них були  педагоги і школярі, науковці  й творча інтелігенція. Подібні фотовиставки  газета «День» проводить в Дніпрі не вперше. Дійсна виставка присвячена 20-й річниці газети. На прес-конференції головний редактор «Дня» Лариса Івшина розповіла про те, що вже 18 років газета проводить фотоконкурс і влаштовує  пересувну фотовиставку, яка відвідує міста України. Цього року на конкурс було подано приблизно  три тисячі фотографій. Знімки робили не тільки професіоналіи, але і аматори з усієї країни. Також у конкурсі взяли участь фотографи, навіть, з-за кордону. Із них вибрали близько 300 кращих, а до Дніпра привезли 160 знімків.

Відкривав виставку в Музеї українського живопису, який знаходиться на  Троїцькій площі, 5а,  міський голова Борис Філатов.  Він взяв вітальне слово і  зазначив, що вважає себе давнім другом газети «День».

На завершення  урочистого заходу відбулася церемонія передачі книг з Бібліотеки газети «День» у школи міста та міські бібліотеки. Відтепер наша бібліотека також має подарунковий набір книг, присвячених історії України.