Дебатний турнір

09 грудня 2017 року у НВК № 12 Чечелівського району  під егідою Громадської організації "Нове бачення" пройшов Регіональний дебатний турнір для школярів, який був присвячений Всесвітньому Дню захисту прав людини. Учні та їхні наставники з м. Дніпра, м. Кам'янського, м. Кривого Рогу, смт Підгороднє та с. Рахівка, Синельниковського р-ну Дніпропетровської області: всього - 16 команд (75 осіб за списком) змагалися в трьох треках: україномовному форматі ціннісних дебатів Карла Поппера та Всесвітньому форматі шкільних дебатів, а також в англомовному форматі.

Учасники дебатного заходу взяли участь у трьох майстернях, які відбувалися у різних аудиторіях для суддів та школярів. Також було проведено   три дебатних раунди за темами.

Переможцями у формі Карла Поппера за кількістю перемог стала команда "Imojy" НВК №12 м. Дніпра, а найкращим спікером став Борзов Іван з Гімназії № 12, який набрав 51,1 бал, а Бондарєва Анастасія з НВО № 136 посіла друге місце.

У Всесвітньому форматі шкільних дебатів перемогла команда "Індіго" з НВО № 136, а найкращим спікером у форматі стала Ковальчук Марина з НВО № 136.