10 лютого 2017року  на церемонію відкриття XVIII Міжнародної фотовиставки «День-2016» до Музею українського живопису було запрошено багато городян — серед них були  педагоги і школярі, науковці  й творча інтелігенція. Подібні фотовиставки  газета «День» проводить в Дніпрі не вперше. Дійсна виставка присвячена 20-й річниці газети. На прес-конференції головний редактор «Дня» Лариса Івшина розповіла про те, що вже 18 років газета проводить фотоконкурс і влаштовує  пересувну фотовиставку, яка відвідує міста України. Цього року на конкурс було подано приблизно  три тисячі фотографій. Знімки робили не тільки професіоналіи, але і аматори з усієї країни. Також у конкурсі взяли участь фотографи, навіть, з-за кордону. Із них вибрали близько 300 кращих, а до Дніпра привезли 160 знімків.

Відкривав виставку в Музеї українського живопису, який знаходиться на  Троїцькій площі, 5а,  міський голова Борис Філатов.  Він взяв вітальне слово і  зазначив, що вважає себе давнім другом газети «День».

Просмотров: 217 | Добавил: NVK12 | Дата: 13.02.2017

З 16 січня по 20 січня у гімназії згідно із планом пройшло багато заходів до дня Соборності України.  Також гімназисти стали учасниками міських заходів та урочистостей.

20 січня учні нашої гімназії взяли участь у  святі до Дня Соборності України «Славимо Україну творчістю юні», яке відбулося у  Міському палаці дітей та юнацтва. На сцені виступили творчі колективи цього палацу та інших позашкільних навчальних закладів із різних районів міста. Діти танцювали, співали пісні про Україну, її єдність та соборність. Із привітанням до  учасників та глядачів концерту звернувся заступник міського голови Олександр Шикуленко.

свято до дня Соборності  та свободи України Україна Соборна моя"

Тематичний стенд «Єдина країна – моя соборна У ... Читать дальше »

Просмотров: 185 | Добавил: NVK12 | Дата: 23.01.2017

Веселі, цікаві та пізнавальні походи, екскурсії, зустрічі і різноманітні  заходи відбуваються під час зимових канікул 2016-2017 року  для тих учнів гімназії "ГАРТ", хто їх проводить у засніженому рідному місті.

похід до міської ялинки

похід до Планетарію

у  "Квест-рум"

Просмотров: 217 | Добавил: NVK12 | Дата: 10.01.2017

11-17 листопада у м. Дніпрі в НВК 12 відбулась виставка "Кожен має право знати свої права ", яка організована програмою USAID «Права людини в дії» і впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Виставку відвідали учні  7 – 11 класів, вчителі-правознавці та викладачі історії Дніпропетровської області.

Просмотров: 203 | Добавил: NVK12 | Дата: 30.11.2016

24 серпня 2016 року Україна  святкувала  160-річний  ювілей Івана Франка—людини невичерпного  таланту, майстерності слова й  дивовижної  долі.

Учні  10-А класу нашої  гімназії  Токарєв Володимир та Войцеховська Катерина у рамках програми з поглибленого вивчення  української літератури  ініціювали  вивчення німецькомовної творчості  та перекладацької діяльності І.Франка. Результатом   сумлінної  праці гімназистів  є  презентація"Німецькомовна творчість І.Франка", яка була представлена на обласному семінарі-практикумі "Іноваційні технології—шлях до  удосконалення уроку та  розвитку творчої  особистості вчителя й учня" .  Семінар був проведений 24 листопада 2016 року на базі НВК №12.

Пропонуємо   вашій увазі вибрані тези  супровідної  статті до презентації:

Просмотров: 191 | Добавил: NVK12 | Дата: 25.11.2016

АКТИВНЕ ДОЗВІЛЛЯ НА ОСІННІХ КАНІКУЛАХ

Канікули – завжди весела пора. Цікаво та активно можна провести свій вільний час. Під час осінніх канікул у гімназії працювали гуртки, спортзал, бібліотека та кабінети інформатики. Директроія "ГАРТ" (організація учнівського самоврядування) проводила роботу відповідно плану. Учні ходили на екскурсії містом, до кінотеатрів, боулінг-клубів та вирушали у пізнавальні екскурсії за межі Дніпропетровської області.

Бібліотечна година "Осінь пора золота"

Просмотров: 232 | Добавил: NVK12 | Дата: 15.11.2016

В понеділок 14 листопада 2016 року господарі навчально-тренувальної бази ФК «Дніпро» приймали у себе команду непрофесійних футболістів. В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху на полі зустрілися команди ФК «Дніпро» та співробітників Головного управління Національної Поліції в Дніпропетровській області, а глядацькі трибуни заповнили діти. Вболівальниками стали і наші учні 8а класу.

Просмотров: 227 | Добавил: NVK12 | Дата: 15.11.2016

8-9 листопада у Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти учні-старшокласники Дніпровських міських шкіл (НВК № 12, СЗШ № 62 та СЗШ № 89) разом із своїми вчителями правознавства навчалися та оволодівали правовими компетентностями щодо змісту мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права», що організована програмою USAID «Права людини в дії» і  впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Просмотров: 188 | Добавил: NVK12 | Дата: 11.11.2016

8 листопада  в актовій залі НВК № 12 відбулась зустріч із фахівцями з кримінального права старшим слідчим Самарського ВП ДВП ГУНП капітаном поліції Грищенко Наталією Михайлівною та доцентом кафедри філософії та політики Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Стояцькою Ганною Михайлівною  з учнями 9-10 класів нашої гімназії на тему «Попередження насильства в сім'ї та запобігання криміналізації неповнолітніх».

Просмотров: 225 | Добавил: NVK12 | Дата: 09.11.2016

3-А клас