21 вересня - Міжнародний День миру!

Мир - це не все, але без миру все – ніщо!

Мир – як здоров’я і повітря: поки їх удосталь, про них не замислюєшся. До недавнього часу для нашого народу мир був повсякденною реальністю, тож ми цього безцінного дару ніби й не помічали. Хто думав, що може бути інакше? Що в життя миролюбної України ввійде війна?
Нині, як ніколи, відчуваємо в мирі потребу. Мир, безпека, стабільність – ось що найважливіше. Нині, як ніколи, відзначення Дня Миру є для нас, українців, актуальним.

До відзначення Дня миру долучилися і учні НВК №12 міста Дніпро. Для наймолодших користувачів бібліотеки, на групі подовженого дня, було проведено майстер-клас по виготовленню голубів миру та конкурс малюнків «Діти за мир».

Для учнів 3х та 4х класів проведено бібліотечну годину «Ми хочемо у мирі жити». Діти переглянули презентацію, згадали історію виникнення свята, прослухали вірші про мир, виготовляли голубів миру та малювали мир.