204 річниця з Дня народження Т.Г. Шевченка

На  базі  нашої  гімназії  відбувся   міський флешмоб «Здійснюючи Шевченків заповіт!» з нагоди відзначення 204-ї річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка у м.Дніпрі.

Учасниками  флешбому  були  групи  учнів ЗЗСО № № 1, 2, 6,12, 32, 34, 36, 46, 82.

Діти  читали уривки з балади «Тополя», брали участь в інтелект-інтерактиві «Сторінками життя та творчості Кобзаря».

Розповсюджували листівки із висловами з творів Тараса Григоровича Шевченка та запрошували жителів міста до участі у флешмобі для читання віршів Кобзаря.

З метою виявлення обізнаності життєвого шляху та творчості видатного поета по 5 осіб від закладів освіти №№ 1,12, 36 брали інтерв’ю у жителів міста.

Наприкінці учасники склали Ланцюг Єдності:  Шевченко єднає серця українців заради миру і добра!