17:22
Профілактична робота поліції і рятувальників з учнями

Сьогодні надзвичайники заручившись підтримкою полісменів та засобів масової інформації завітали до комунального закладу освіти «Навчально-виховного комплексу №12» загальноосвітнього навчального закладу І ступеня - гімназія " Дніпровської міської ради для проведення профілактичної роботи з учнями.

Рятувальники розповіли дітям про невтримну стихію полум’я. Обговорили, що таке пожежа, через що може виникнути та дії малечі у разі надзвичайної ситуації. Також у формі гри відпрацювали дзвінок до Служби порятунку «101», продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів, розповіли в чому криється небезпека таких речей та дії у разі їх виявлення.

Представники національної поліції поділились з вихованцями навчального закладу знаннями про правила дорожнього руху та навчили, як не стати жертвою злочинів, а також повідомили номер виклику поліції.

Наприкінці заходу надзвичайники залишили дітям сувенірні прапорці на спогад про свій візит. Захід пройшов у легкій та доступній формі. Приємні спогади залишаться у діточок та рятувальників.

Більш  докладно  з інформацією  можна  ознайомитись  у  ЗМІ:

https://dp.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/35325.html  -сайт  ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

https://gorod.dp.ua/news/200270 - новини  м. Дніпро

 

Переглядів: 83 | Додав: NVK12
Всього коментарів: 0
avatar