Сьогодні  учні  початкових  класів  відвідали  виставу  ""Чудо з печі" дитячого  театру  "Посмішка".

Було  цікаво, юним  глядачам  дуже  сподобалась  вистава і вони з нетерпінням  чекають  нової  зустрічі  з  акторами.

Просмотров: 152 | Добавил: NVK12 | Дата: 25.10.2017

На честь 73-й річниці визволення України і 74-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників у гімназії пройшло багато заходів на честь цих урочистих подій. Серед цих урочистостей найяскравішими були:

• Лідери учнівського самоврядування за підтримки вчителя історії Роженкова В.М. організували і провели науково-практичну конференцію «Битва за Дніпро – славетна сторінка в історії українського народу» (24.10.2017р.);
  • Інформповідомлення «Ми пам‘ятаємо…»;
  • Виховні години, присвячені 73-й річниці визволення України і 74-ї річниці визволення Дніпропетровська від нацистських загарбників;
  • ... Читать дальше »
Просмотров: 164 | Добавил: NVK12 | Дата: 25.10.2017