Психологічний супровід у НВК №12 забезпечує практичний психолог –

Решетняк Тетяна Олександрівна.

 

           Графік роботи

 

Дні тижня

Інтервал робочого часу

Понеділок

8.30 – 17.30

Вівторок

8.30 – 17.30

Середа

8.30 – 16.00

Четвер

8.30 – 17.30

П’ятниця

8.30 – 17.30

Години  консультацій  для  батьків

Дні тижня

Інтервал робочого часу

Понеділок

14.00 – 16. 00

Вівторок

Середа

П’ятниця

 

Л Ю Б І         Д Р У З І !

            Кожен з нас інколи стикається у своєму житті с проблемами різного характеру – це і проблеми у сім’ї, особисті переживання, почуття      самотності, проблеми з навчанням, конфлікти та багато іншого…

           Метою нашої роботи є попередження та подолання психологічних проблем дитини, покращення учбового процесу та процесу взаємодії «тріади» учень – батьки – вчитель.

           Для нас важливо щоб кожна дитина почувала себе комфортно у школі, щоб вона бажала вчитися, почувала себе необхідним та щасливим.

           Ми прагнемо допомогти дитині стати Особистістю, яка вмиє та хоче здобувати все нові і нові вершини життя.

ОСНОВНІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА:

          Психологічна діагностика включає в себе проведення індивідуальних та групових обстежень учнів за допомогою спеціальних методів. Діагностика проводиться згідно плану роботи або за попереднім запитом вчителів або батьків. Отримані данні дозволяють виявити дітей, які потребують додаткової психологічної або педагогічної уваги, а також дітей які потребують корекційних або розвиваючих занять. Діагностика учнів дає змогу надати рекомендації вчителям та батькам щодо взаємодії з дитиною.

Консультування батьків, вчителів та учнів – це робота за конкретним запитом. Психолог надає психологічну підтримку учням у важких емоційних станах, дає рекомендації батькам та вчителям щодо особливостей виховання та навчання, консультує за результатами проведеної діагностики та інше.

Корекційно – розвивальний напрям роботи дозволяє скоригувати небажані особливості психічного розвитку дитини та розвивати пізнавальні процеси, емоційно – вольову та особистісну сферу дитини, а також сприяти гуманістичному розвитку дитини.

Психологічна просвіта полягає в тому щоб ознайомити вчителів та батьків з основними закономірностями та умовами сприятливого психічного розвитку дитини, а також просвіта учнів з різних питань розвитку особистості та міжособистісних взаємин.

Пам’ятайте! Конфіденційність, індивідуальний підхід та щирість – головні правила роботи психолога.

 

Телефони довіри

«Якщо ображають дитину»

(056) 370-48-19 працює з 9.00-17.00 в робочі дні.

 

Всеукраїнська дитяча лінія «Телефон довіри»

8 800 500 21 80