Відповідно до   Указу  Президента  України № 53/2022  "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства"  у гімназії 12   проведені уроки, присвячені єднанню, відбулося виконання Державного Гімну України

Просмотров: 96 | Добавил: NVK12 | Дата: 16.02.2022

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання.

Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави.

Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки. Відповідно до Указу, в цей день будуть підняті Державні Прапори України на будинках і спорудах у всіх населених пунктах, о 10:00 буде виконано Державний Гімн України та проведено закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

У межах цього Дня відбуватимуться заходи:

Просмотров: 103 | Добавил: NVK12 | Дата: 15.02.2022

Дистанційне навчання для учнів 5-11 класів  подовжено з 10 по 11 лютого включно.

Просмотров: 88 | Добавил: NVK12 | Дата: 09.02.2022

Сьогодні надзвичайники заручившись підтримкою полісменів та засобів масової інформації завітали до комунального закладу освіти «Навчально-виховного комплексу №12» загальноосвітнього навчального закладу І ступеня - гімназія " Дніпровської міської ради для проведення профілактичної роботи з учнями.

Рятувальники розповіли дітям про невтримну стихію полум’я. Обговорили, що таке пожежа, через що може виникнути та дії малечі у разі надзвичайної ситуації. Також у формі гри відпрацювали дзвінок до Служби порятунку «101», продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів, розповіли в чому криється небезпека таких речей та дії у разі їх виявлення.

Представники національної поліції поділились з вихованцями навчального закладу знаннями про правила доро ... Читать дальше »

Просмотров: 94 | Добавил: NVK12 | Дата: 08.02.2022

За сприянням департаменту гуманітарної політики і творчою групою директорів шкіл  було створено абетку  для батьків «Здорове і корисне харчування у школах Дніпра»

Ознайомитись: https://docs.google.com/presentation/d/1fXAJ4intT2NDqF-_YJahNOfCG6QW9kFUYm7qKkNA6Yo/edit#slide=id.p

Відповіді на всі питання батьки можуть знайти саме у цій абетці.

... Читать дальше »

Просмотров: 93 | Добавил: NVK12 | Дата: 04.02.2022

Відповідно до протоколу №40 міської комісії з питань ТБНС з третього лютого для учнів 5-11 класів  почалось  дистанційне навчання. Усі уроки  за розкладом.

Такий формат навчання буде тривати з 3 по 9 лютого включно.

Учні 1-4 класів та заклади дошкільної освіти навчаються у звичайному режимі.

Просмотров: 86 | Добавил: NVK12 | Дата: 03.02.2022

Класні  керівники  нашої  гімназії  прослухали  лекцію  представників   поліції  на  тему  "Безпечні  зимові  канікули".
 23 грудня, напередодні зимових канікул, для класних керівників шкіл провели лекцію, як зробити дозвілля дітей під час свят безпечним. Захід проходив у онлайн-форматі у Ситуаційному центрі,
що у Дніпровській міській раді.
 Представники поліції, ДСНС та муніципальної варти розповіли,
як донести до учнів інформацію про пожежну безпеку, поведінку на льоду,
небезпеку використання піротехнічних виробів, правила поведінки на дорогах, а також про наслідки вандалізму.

Просмотров: 126 | Добавил: NVK12 | Дата: 23.12.2021

Офіційно!

Школи, які у повному складі повертаються на офлайн-навчання (у школи) з 1 листопада ......., 12,.......

У цих закладах вже є 100% вакцинованих працівників.

Інші заклади, які не вказано вище, продовжують навчатись так:

1-4 класи - у звичайному режимі

5-11 класи - дистанційно

Просмотров: 152 | Добавил: NVK12 | Дата: 28.10.2021

У Запоріжжі, нижче Дніпровської ГЕС, розташувався найбільший на Дніпрі острів — Хортиця. Зараз це місце набуває все більшого значення для відродження української історії. За останні 15 років на острові з’явився історико-культурний центр, музей судноплавства, інтерактивний театр, а в острівних землях та водах продовжують знаходити скарби, як от тисячолітній меч, який знайшли тут всього декілька років тому. Тепер Хортиця є одним із найважливіших освітніх і культурних історичних центрів України і продовжує розвиватися.

Осінні канікули запам'ятаються гімназистам новими яскравими  емоціями та враженнями від цікавих екскурсій на Хортицю, а гарна погода і чудовий настрій  сприяли бажанню  учнів   гімназїї відвідати  цей острів.

... Читать дальше »

Просмотров: 130 | Добавил: NVK12 | Дата: 24.10.2021

Офіційно!

Шановні батьки, після сьогоднішнього рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, щодо встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки та враховуючи рекомендації що до початку канікул з 18 жовтня Міністерством освіти і науки України, з метою запобігання зростанню захворюваності на ковід серед дітей ми вимушені розпочати канікули з 18 жовтня 2021 року по 24 жовтня включно, як рекомендує МОН, але все буде залежати від епідситуації та рішень прийнятих центральними органами влади.

Маємо надію, що вжиті заходи дозволять не допустити спалаху COVID-19 у нашому місті.

Звертаємо увагу, садочки працюють у звичайному режимі.

Просмотров: 133 | Добавил: NVK12 | Дата: 15.10.2021

1 2 3 ... 12 13 »